Nasılsınız?

Sevgili http://www.baharanil.blogspot.com/ beni sobelemiş küçüklüğümden beri sobelenip ebe olmaya bayılırdım oyunlarda... ne garip değilmi? o yüzden çok sevindim bu olaya.

Bahar ablacığım seni çok seviyorum unutma bunu tamam mı?

1)Yaptiginiz icin cok pisman oldugunuz ahh keske yapmasaydim dediginiz bir hareketiniz oldumu?
-Oldu elbette hemde bir çok şey için pişman oldum.Ailemi üzdüm bir dönem, onun için çok pişmanım. Okumayı ertelediğim için pişmanım. Ayrıca kardeşimle kavga edince pişman oluyorum.Başka pişmanlıklarım yok çok şükür inşallah bu listem uzamaz ilerleyen dönemlerde.

2)Yeniden yeniden yasamak istediginiz unutamadiginiz bir gününüz oldumu? Varsa kisaca anlatirmisiniz?

-Var tabiiki öss yi kazanıpta bana inanmayanları şaşırttığım gün. Çünkü hiç kimse benim öss yi kazanacağımı tahmin etmemişti annem,babam ve kendim dahil. O güne tekrar tekrar dönmek isterim....

3)Zaman makinasinin bulundugu ve herkese istedigi zamana gitme sansi verildigini varsayalim,hangi zamana gitmek hangi olayi degistirmek isterdiniz?
-14 yaşıma geri dönmek isterdim, çünkü 15 yaşımda astım hastalığına yakalandım. Sağlığım konusunda daha dikkatli olurdum ve sebep olan dr'a gitmezdim.

4)Sizce sanal alemde gercek anlamda dost olabilirmi?dost oldugunuza nasil emin olabilirsiniz?

- Evet, olabilir insanların nerde tanışmış olmaları önemli değilki önemli olan niyetlerinin iyi olması,samimi olmaları - kaldıki gerçek hayatta bile bunu anlayamıyoruz. Neler neler duyuluyor gerçek hayatta. Bence sanalda tanışılıp dost da olunabilinir, hatta chatte tanışıp da evlenen ve çok mutlu olduğunu bildiğim bir aile bile var. Şuanda da mutluluklarını bir bebekle pekiştirdiler.

5)Sizce ben nasil biriyim?sanalda olsa hakkimda az cok fikriniz olmustur benimle blogumla ilgili hosunuza giden ve gitmeyen 3 seyi yazin?

-Hmmmm Bahar abla bu soruya nasıl cevap versem acaba? Blogun çok içten ve samimi geliyor bana Bahar abla hergün yorum bırakmasam da okuduğumdan emin ol.

1.) Yüreğinde iman olan

2.) Harika bir anne, mükkemmel bir eş, becerikli bir ev kadını , çalışkan ,muhteşem bir aşçı, iyi bir dost,kibirden uzak,alçak gönüllü bir kişisin

3.) Bahar abla sen benim örnek aldığım kişilerden birisisin bunu unutma sakın seni çok seviyorum.........

-Gelelim kötü yanlarına, hmmmmmmm

1.)Çok beceriklisin, senin blogunu okuyan bekar erkekler senin gibi bir eş adayını aradıkları için beni alan olmayacak Bahar abla, senin gibi becerikli değilim ki.....

2.) Senin yemeklerin yüzünden kilo alıyorum Bahar abla insanın bir tarifi de tutmaz değilmi?

3.)Blogun okadar kusursuz ki beni bu soruyu cevaplarken çok zorladı yani bu kadar olunur bir kaç yerini formalite icabı çirkin yapar insan ya

6)Kendinizde begendiginiz ve begenmediginiz 3 özelliginizi yazarmisiniz?
- Dönem dönem bazı özelliklerim başıma bela oluyor benim. Bazı döçnemlerde aynı özelliklerimi taktir etmiyor değilim hatta çok şaşırıyorum kendime.

Çok duygusal,arkadaş canlısı,iyi niyetli(saflık derecesinde diye bilirim),yardım severim,merhamet duygusu hat safhalarda bende,sulu gözüm,hemen af ederim,inanır güvenirim hemen. Bu özelliklerim yüzünden kaç kere üzüldüğüm oldu ama kaç kere de takdir edildiğimi gördüm. Beni enayi yerine koyanlarda, bu özellklerimi suistimal ederekten allahından bulsun diyorum.Bir de şu sivilcelerim geçse çok sevincem.

7)Birkac saniye icin sihir yapma sansi taninsaydi neyi gerceklestirmek isterdiniz?

-Sadece iyi anne baba olacaklara evlat sahibi olma hakkı verirdim, hastalıkları yok edip bütün dr ların doğum uzmanı olmalarını sağlardım. Savaş ve ırk ayrımını yok ederdim.Yoksulluk ve cehaleti yok ederdim.Dinimizin bazı şeyler yüzünden kötü anlaşılmamasını sağlardım.dünyamızın ökolojik dengesinin düzelmesini sağlardım.Tüm kötülükleri yok ederdim. Kendimi de birazdaha güzelleştirirdim sivilcelerimi yok eder zayıflardım.

Atatürk'le konuşma fırsatım olurdu yada Atatürk'ü zamanımıza getirirtip bugün kü politikacılarla konuşup yardım etmesini sağlardım. Osmanlı dönemine gidip ozaman  hangi padişah bizim akrabağımız acaba diye bakardım. Fatih'e "İstanbul'u fethettiğin için sağol ancak diğer ülkeler halen hazim etmiş değil bunu!" derdim.

Benim zamanımdan önce Yaşayan atalarımı tanımak isterdim. Helalleşemeyipte bana hakkı geçen herkezle helalleşmek isterdim.Ve şimdiden torunlarımı çocuklarımı ileri deki hayatımı görmek isterdim ona göre tedbir alırdım.Çok uzun oldu dimi sevdim bu sihir işini....Bahar abla sihir ler bende kalsa olmaz mı?

8)Aileniz size nasil davranirsa kendinizi daha mutlu hissedersiniz?

- Herzaman yanımda olup bana manevi olarak destek versinler.Beni çok sevsinler. Annem de okadar evham etmesin benim için.başka bir şey istemem hep huzur ve sağlık içinde yaşayalım. Allah eksikliklerini göstermesin inşallah.

9)Sevgi mutluluk ve heyecan denildiginde ilk akliniza gelen nedir?

-Hayat geliyor aklıma. Aile geliyor aklıma. Arkadaşlarım geliyor aklıma. Evlenirsem de nasip olursa eşim gelir aklıma.

10)Hayatimda olmassa olmaz dediginiz canli cansiz varlik nedir?

-İlk başta inancım, ailem,sağlığım,sevdiklerim ve bencil olacak ama ben kendim.....

 

Bahar ablama çok teşekkür ederim şimdi ben kimi sobelesem acaba....?

http://www.blogcu.com/ciwciw/ sobeledim seni....

http://www.blogcu.com/cinskediguzel/ sobeledim seni.....

http://www.blogcu.com/goznuru/ sobeledim seni......

http://www.blogcu.com/beyzaca/ sobeledim seni.....

 
  
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !